ПАТ «МОНАСТИРИЩЕНСЬКИЙ МАШИНОБУДІВНИЙ ЗАВОД»

Компанії
ПАТ «МОНАСТИРИЩЕНСЬКИЙ МАШИНОБУДІВНИЙ ЗАВОД»
Ukrainian English Russian
Адреса: Україна, 19100, Черкаська обл., 
м Монастирище, вул. Соборна, 122
Телефон: +38 (04746) 2-17-05, 
+38 (04746) 2-24-95
Сайт: www.mmzavod.com.ua
www.tecom.com.ua
E-mail: tekom-zbut@yandex.ru


 

Підприємство створено 11 листопада 1898 року. З 1957 року спеціалізується на виробництві парових та водогрійних котлів, транспортабельних котельних установок і водопідготовчого обладнання.

У виробництві застосовується зварювання в середовищі захисних газів, автоматичне зварювання під шаром флюсу, контактне та точкове зварювання, плазмова різка.

З початку виробництва завод виготовив і відправив споживачам більше 125 тисяч 300 парових та водогрійних котлів.

Контроль якості здійснює центральна лабораторія підприємства.

До складу заводу входить проектна організація СПКТБкотломаш - базова організація України по розрахункам, проектуванню, виготовленню та видачі експертних висновків на парові і водогрійні котли. При СПКТБ знаходиться дослідно-випробувальна теплотехнічна лабораторія заводу.

 

Від першої особи

Едуард Ніконов, голова правління:

Наше підприємство унікальне тим, що являє собою єдиний проектно-виробничий комплекс із замкнутим циклом. Ми виконуємо все – від проектно-конструкторських робіт до виготовлення, реалізації, монтажу та сервісного обслуговування продукції у споживача. Зараз пропонуємо власні рішення для переведення котлів та котелень на альтернативні види палива.

Продукція сертифікована в системі стандартів Митного союзу. Гарантія на продукцію 12-24 місяці.

Котли серії «Е», «ЕВ-Г (М, Т) і блочні котельні оснащуються автоматикою плавного регулювання навантаження - пуск і зупинка автоматична. Можливе дистанційне керування і виведення даних на комп'ютер.

Освоєно виробництво передтопків для механізованого спалювання відходів деревини та лушпиння соняшника ПСО продуктивністю 0,7 і 1,8 МВт. 

Погода
Погода у Черкасах

вологість:

тиск:

вітер: