Першу електропарковку для велосипедів планують відкрити в Черкасах

Транспорт і зв'язок

У Черкасах хочуть відкрити електронну парковку для велосипедів. Черкаський активіст Віталій Пітвало пропонує містянам свою розробку, аби місто стало комфортнішим.

Ukrainian English Russian

Про це Віталій Пітвало повідомив на свої фейсбук-сторінці.

– Цього року я нарешті створив сервіс Veloparkovka. Це електронна велопарковка – нове рішення для Черкас і велосипедистів. Просто хочеться виїжджати в місто на “веліку” й спокійно залишати його у надійному місці, аби зайти за покупками в магазин чи ТРЦ. Хочу бути впевненим, що ніякі крадії не зможуть його викрасти, – говорить автор і розробник проєкту Віталій Пітвало.

За словами Віталія, він потужно працював, щоб цього літа підготувати проєкт. Адже карантин пересадив людей на велотранспорт. І така розробка була б корисною черкащанам. Тому проєкт майже готовий, залишилися дрібниці.

Електропарковка працюватиме через додаток. Після того, як велосипед зафіксується в парковці за допомогою дужки, людина повинна закрити замок у додатку. Щоб забрати велосипед, потрібно відімкнути замок. Коли користувач відкриє парковку, на його рахунку заблокується певна суму наперед. Коли ж велосипед забиратиметься, із заблокованої суми спишеться вартість послуги. Решта – розблокується, пише 18000.com.ua.

На фейсбук-сторінці Віталій Пітвало розташував посилання на опитування. Автор проєкту просить допомоги у вирішенні важливих питань, а також комунікації з майбутніми користувачами.

Ідея про створення парковки прийшла Віталію у 2015 році, коли він придбав велосипед. Далі свою ідеєю подав у проєкт ІДЕЯ – ДІЯ – РЕЗУЛЬТАТ у 2017 році. Так почалась робота над розробкою самої технології. Як пише Віталій, за цей час було багато спроб і помилок, але в цьому році проєкт дійшов фінішу.

Погода
Погода у Черкасах

вологість:

тиск:

вітер: