Півсотні пошукачів роботи завітали на ярмарок вакансій від ГК «ВЕРЕС»

Новини

Днями, у приміщенні Смілянського міськрайонного центру зайнятості відбувся ярмарок вакансій на замовлення ТОВ «Віджи-продакшн». Підприємство є частиною ГК «ВЕРЕС» і займається виготовленням  плодоовочевої консервації.

Ukrainian English Russian

Начальник відділу взаємодії з роботодавцями Ольга Дар’єва зауважила, що проведення відповідних заходів якнайкраще сприяє плідній комунікації всіх зацікавлених сторін та ефективному працевлаштуванню безробітних.

За словами начальника цеху Едуарда Короля, зараз саме той сезон, коли підприємство потребує чимало працівників. - У свою чергу, ми пропонуємо своєчасну заробітну плату, офіційне працевлаштування та повний соціальний пакет. Також забезпечуємо житлом у гуртожитку тих, хто бажає працювати у місті Каневі. Безкоштовно доставляємо на роботу та з роботи тих, хто проживає поряд з Черкасами та Каневом, видаємо спецодяг та забезпечуємо харчуванням, - розповів він.

Пропозиція роботодавця зацікавила близько 40 учасників ярмарку, які домовились про проведення подальших індивідуальних співбесід, повідомили у Смілянському міськрайонному центрі зайнятості.