Працівники водоканалу рятують фонтани від водоростей

Будівництво. ЖКГ

За повідомленням КП "Черкасиводоканал", працівники комунального підприємства кожного літнього сезону виконують планове обслуговування усіх міських фонтанів. Згідно графіку, який затверджений міськвиконком, чистка водограїв відбувається тричі на місяць. Але у зв’язку зі спекою підприємство вимушене проводити прибирання зі спеціальними дезінфікуючими розчинами вдвічі частіше.

Ukrainian English Russian

Працівники черкаського водоканалу тричі на місяць чистять фонтани від водоростей

Це пов’язано зі стрімким розвитком водоростей, для яких сьогодні ми маємо найсприятливіші умови – світло, тепло і вологе середовище. Зважаючи на таку спеку, водорості можуть покрити поверхню водограю всього за тиждень.

-Якщо вода жива, то в ній будуть розвиватися біологічні організми. Водорості, які з’являються на поверхні фонтанів не відносяться до синьо-зелених. Вони не виділяють токсичних речовин і, відповідно, не наносять шкоди здоров’ю людини, - зазначає інженер-мікробіолог лабораторії КП «Черкасиводоканал» Марина Крайниченко.

Днями працівники підприємства виконали чергове обслуговування фонтанів в Долині троянд – відчистили поверхню водограю, виконали дезінфекцію комунікацій та заміну води.

Погода
Погода у Черкасах

вологість:

тиск:

вітер: