В Умані хочуть створити туристичну поліцію

Медицина. Туризм

В Умані буде створено окремий поліцейський підрозділ – туристичну поліцію. З ініціативою виступив депутат Антон Яценко.

Ukrainian English Russian

“На даному етапі розвитку Умані, як туристичного міста, чисельність туристів швидко зростає – і це дуже добре. Але виникають питання щодо підтримування правопорядку у осередках туристичних надбань, таких як: могила Раббі Нахмана, комплексу фонтанів «Перлина кохання» та Дендрологічного парку «Софіївка».” – пише нардеп у “Фейсбуці“.

“Тому, як народний депутат України звернувся з цим питанням до Міністерства внутрішніх справ України щодо формування відділу патрульної поліції в Уманському районі Черкаської області. І отримав позитивну відповідь, пише dzvin.

Відтепер розпочався набір до відділу організації населення служби в місті Умань при УПП в Черкаській області ДПП. Цей підрозділ патрульної поліції буде здійснювати безперервне та цілодобове патрулювання території обслуговування з метою забезпечення охорони прав і свобод людини, протидії злочинності, підтримання публічної безпеки і порядку.” – зазначає Яценко.

Відзначимо, що у європейських країнах створення окремих підрозділів поліції є звичною справою. В Україні з початком пляжного сезону туристичну поліцію створили у Одесі.

Погода
Погода у Черкасах

вологість:

тиск:

вітер: