Програма USAID з аграрного і сільського розвитку (АГРО) пропонує підтримку виробникам та громадам

Сільське господарство

Програма USAID з аграрного і сільського розвитку (АГРО) представила свої проекти та конкурси для мікро, малих і середніх агропідприємств та сільських громад у цільових регіонах. Ця п’ятирічна програма (2020-2024) фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID) і впроваджується компанією Кімонікс Інтернешнл.

Ukrainian English Russian

Програма пропонує ряд інструментів для мікро, малих і середніх агровиробників та сільських громад, з тим щоб збільшити продуктивність та доступ до ринків для агро ММСП, удосконалити допоміжні функції у агросекторі (такі, як доступ до фінансування, іригація, агро-лабораторні і ветеринарні послуги, впровадження систем якості і безпечності продукції та інші), а також покращити нормативно-правову базу (насамперед, що стосується впровадження справедливого та прозорого ринку сільськогосподарських земель та зменшення корупції у агросекторі).

Основні цільові регіони Програми: Запорізька, Дніпропетровська, Миколаївська, Полтавська, Одеська, Харківська, Херсонська та Черкаська області.

Хто може стати партнером Програми. Програма USAID АГРО зосереджує свою увагу на таких секторах, як виробництво й переробка фруктів, овочів та ягід, продукції аквакультури, молока і м’яса (ВРХ, свині, вівці, кози, домашня птиця окрім курятини) та виготовлення солодощів і підтримує мікро, малі й середні підприємства та сільські громади.

Освітня програма АГРО. Кожен напрямок роботи USAID АГРО містить в собі освітній компонент, чи то тренінги і семінари з кращих виробничих практик, нових технологій, рецептур та міжнародних стандартів якості та безпечності виробництва, бізнес планування, чи демонстраційні відеоролики і кейси, чи спеціальне навчання для представників вразливих груп. Освітня програма АГРО має такі напрямки:

-       Навчання для виробників плодоовочевої продукції

-       Навчання для виробників м’ясомолочної продукції

-       Навчальний курс із надання послуг з бджолозапилення

-       Навчання для виробників солодощів і крафтових продуктів

-       Інформаційно-освітня програма з метою вдосконалення технології виробництва аквакультури

-       Школа сироваріння

-       Навчання для консультантів з впровадження стандартів, заснованих на НАССР

-       Навчальна програма для сертифікованих землевпорядників і архітекторів

-       Тренінги для ОТГ з питань земельної реформи та використання технологій GIS

-       Агрохаби і агроскаутинг (практичне навчання для студентів аграрних вузів)

-       Ініціативи «Демо-ферма» і «Кооп-демо»

Методичні матеріали, довідники і рекомендації Програми USAID АГРО доступні на порталі ISSUU: https://cutt.ly/VgPk5Sr

Грантові програми. Окрім навчання і консультацій, Програма USAID АГРО пропонує ряд конкурсів на отримання спів-фінансування як на налагодження процесів на агропідприємствах і сервісних організаціях, так і на закупівлю обладнання.

Перелік відкритих конкурсів постійно доповнюється. Найсвіжішу інформацію можна побачити на сторінках Програми USAID АГРО в Facebook: https://www.facebook.com/watch/usaid.agro/ та LinkedIn: https://www.linkedin.com/company/usaid-agro/.

Як розпочати співпрацю. Для початку співпраці з Програмою USAID АГРО, зацікавленим аграрним МСП та особистим селянським господарствам необхідно зареєструватися в базі партнерів Програми:

для виробників плодоовочевої продукції https://bit.ly/33egZ9u

для виробників м'ясомолочної продукції https://bit.ly/2Gcrami

для виробників аквакультури https://bit.ly/2B6alab

для виробників кондитерських виробів і окремих продуктів харчування https://bit.ly/36cYtAt

Програма USAID АГРО триватиме до листопада 2024 року.

 

 

Погода
Погода у Черкасах

вологість:

тиск:

вітер: