«Розумне» місце відпочинку може з’явитися у Черкасах

Інновації

Студенти та викладачі кафедри дизайну ЧДТУ пропонують покращити життя у місті за допомогою поліфункціонального «розумного» місця для відпочинку – Smart rest (номер для голосування 56) 

Ukrainian English Russian

За словами викладача кафедри дизайну Наталії Литовченко, до складу ансамблю входить вуличний ліхтар із урною для сміття, модульна лава та багатофункціональне місце для відпочинку.

Лава складається з окремих модулів, тому при бажанні її можна збільшити на будь-яку кількість сидячих місць, пише novadoba.com.ua.

Форма лави розроблена так, що сидіти можна з двох її сторін. На третій - розташовується паркувальне місце, яке дозволяє, не відходячи від свого велосипеда і дихаючи свіжим повітрям, працювати за ноутбуком чи пити каву. З четвертої сторони розташовано  невеликий стіл під ліхтарем, який має місце для тимчасового зберігання речей та дає можливість читати чи працювати в темну пору доби.

Підтримати проект можна на сайті міської ради та паперовим голосуванням: у приміщенні Черкаської міської ради з 8.00 до 20.00, крім вихідних.

Погода
Погода у Черкасах

вологість:

тиск:

вітер: