Сертифікати ДП «Черкасистандартметрологія» тепер визнаються і на світовому рівні

Новини

Національне агентство з акредитації України (НААУ) у серпні стало підписантом багатосторонньої угоди про взаємне визнання Міжнародного форуму з акредитації (IAF MLA) у таких сферах акредитації: сертифікація продукції – ISO/IEC 17065, персоналу — ISO/IEC 17024, систем менеджменту — ISO/IEC 17021-1 

Ukrainian English Russian

Тож відтепер, переважна більшість видів діяльності НААУ визнається не тільки на європейському, а й на світовому рівні.

Оскільки орган з сертифікації систем управління ДП «Черкасистандартметрологія» акредитований НААУ, його сертифікати теж отримали відповідне визнання.

Зокрема, йдеться про сертифікацію систем управління якістю на відповідність вимогам ДСТУ ISO 9001:2009 «Системи управління якістю. Вимоги» (ISO 9001:2008, IDT), ДСТУ ISO 9001:2015 «Системи управління якістю. Вимоги» (ISO 9001:2015, IDT) за видами економічної діяльності — харчова промисловість, напої та тютюн, охорона здоров’я та соціальна допомога.

Тобто, сертифікати на системи управління якістю, видані органом з сертифікації систем управління ДП «Черкасистандартметрологія» на відповідність зазначеним вище стандартам, рівнозначні сертифікатам, виданим будь-яким міжнародним органом з сертифікації та визнаються в інших країнах, пояснюють фахівці підприємства.

Загалом, підписання IAF MLA має переваги не тільки для національного органу з акредитації, а й для національного уряду, регуляторів, бізнесу, виробників та споживачів. Адже AF MLA засвідчує, що такі товари та послуги відповідають вимогам стандартів щодо якості та безпечності, незалежно від того, де вони були вироблені або надані.

Погода
Погода у Черкасах

вологість:

тиск:

вітер: