Scatec та банк FMO підключили третю СЕС в Україні потужністю 32 МВт на Черкащині

Новини

Норвезька компанія Scatec та її партнер голландський банк FMO підключили до мережі СЕС потужністю 32 МВт у Кам'янці Черкаської області, повідомила компанія в прес-релізі, розміщеному на ресурсі GlobeNewswire.

Ukrainian English Russian

Згідно з повідомленням, СЕС розпочала комерційну діяльність із 1 січня 2021 року.

"Ми раді завершити наш третій проект в Україні. СЕС у Кам'янці приведе до зменшення викидів СО2 більш ніж на 15 тис. тонн і сприятиме зростанню відновлюваної енергії в Україні", - зазначив генеральний директор Scatec Раймонд Карлсен, слова якого наведено в релізі.

Очікується, що СЕС вироблятиме близько 37 ГВт-год електроенергії на рік, забезпечуючи ресурсом понад 11 000 домогосподарств.

У релізі також зазначено, що нині Scatec, яка є інтегрованим незалежним виробником е/е, оперує майже 1,6 ГВт ВДЕ-генерації у світі, планує сформувати в Україні портфель 203 МВт, пише interfax.com.ua.

Штаб-квартира Scatec розташована в Осло, компанія котирується на фондовій біржі Осло під символом "SSO".

Як повідомлялося, на ринок України компанія вийшла у 2017 році, побудувавши відтоді, зокрема, сонячну електростанцію потужністю 54 МВт поблизу Богуслава (Київська обл.), а також СЕС 148 МВт "Прогресівка" в Миколаївській області, інвестиції в яку планувалися на рівні EUR124 млн.

Погода
Погода у Черкасах

вологість:

тиск:

вітер: