Споживачі можуть скористатися онлайн-картою електромереж області

Будівництво. ЖКГ

ПАТ "Черкасиобленерго" увійшло в 13-ку регіональних енергокомпаній, які оприлюднили на сайті товариства інформацію про розташування своїх мереж. Про це повідомляють у прес-службі ПАТ.

 

Ukrainian English Russian

Геодезична інформаційно-технічна система (ГІС) є надзвичайно корисною для споживача, адже дозволяє прорахувати орієнтовну вартість та оптимальний і зручний шлях підключення до електромереж, що обслуговує ПАТ «Черкасиобленерго», оскільки споживач одразу бачить, де саме розташовані лінії електропередачі та трансформаторні підстанції.  

Ця інформація була оприлюднена на сайті Товариства ще 1 грудня 2018 року. Систему розробив програміст служби інформаційних технологій ПАТ “Черкасиобленерго” Вадим Коцур. Впродовж року фахівці Товариства проводили роботу з координування та нанесення на геодезичну карту об’єктів електричних мереж 0,4-150 кВ ПАТ “Черкасиобленерго”.

 – Для споживача ця інформація дуже важлива. На карті він бачить відстань від електроустановки до об’єкта підключення та одразу розуміє, який саме вид приєднання будуть здійснювати працівники Товариства – стандартне чи нестандартне, – зазначив директор з інформаційних технологій та зв’язку ПАТ «Черкасиобленерго» Олексій Шевченко.

Технологія інтегрує в собі властивості систем управління базами даних, засоби комп’ютерної графіки і картографії. ГІС включає в себе географічну карту з нанесеними об’єктами електричних мереж, а також містить інформацію стосовно технічних характеристик ліній електропередачі та трансформаторних підстанцій, тобто поопорні схеми, кількість трансформаторів та їх потужність. Систему створили з використанням сучасних супутникових радіонавігаційних систем, комп’ютерних технологій та традиційних геодезичних методів.

Погода
Погода у Черкасах

вологість:

тиск:

вітер: