На Митниці збудують скейт-парк

Будівництво. ЖКГ

Вже цього року у Черкасах побудують скейт-парк. Майже 2,5 мільйони гривень на ці роботи спрямували депутати. Новий об’єкт має з’явитися у парку Європейський, що на Митниці.

Ukrainian English Russian

Про це у сюжеті UA: Черкаси розповів заступник директора КП «Дирекція парків» Андрій Куча.

– Згідно з розписом, кошти на будівництво ми отримаємо у серпні. Та вже зараз будемо запускати процес: проводити зустрічі із проектантами, з людьми, які мають до цього проекту безпосереднє відношення, які вели його протягом цього часу, – говорить Андрій Куча. –  Разом із ними будемо визначатися із конкретним місцем, потім – проводити тендер, укладати договори та реалізовувати проект.

За словами співавторки проекту Аліни Котолуп, у Черкасах налічується близько 300 представників вуличного спорту. Усі вони не мають місць для тренувань, пише 18000.com.ua.

Автор проекту Богдан Мельник додає, що цей об’єкт – не лише суто для спортсменів.

– По-перше, він для батьків, які б привели дитину розважитися, навчитися кататися, по-друге, скейт-парк потрібен для тренувань спортсменів. По-третє, це важливий інфраструктурний об’єкт, на якому можна проводити різноманітні чемпіонати та змагання, – говорить Богдан Мельник.

Погода
Погода у Черкасах

вологість:

тиск:

вітер: