В Україні запрацювала інтерактивна мапа автобусних маршрутів

Транспорт і зв'язок

Уперше в Україні запрацювала інтерактивна мапа автобусних маршрутів. Про це заявив Міністр інфраструктури України Володимир Омелян під час її презентації.

 

Ukrainian English Russian

Володимир Омелян наголосив, що Міністерство інфраструктури системно працює над розвитком ринку автобусних перевезень і створенням найкращих умов для перевізників і пасажирів:

 «Сьогодні ми презентуємо новий сервіс. Уперше в Україні запрацювала інтерактивна мапа «Мережа автобусних маршрутів». Сервіс враховує інтереси пасажирів, а також сприяє більш прозорій роботі перевізників. Наша мета, щоб подорожі були комфортними, і для цього ми будуємо нові дороги, переходимо в інтерактивні інструменти. Тепер будь-хто зможе чітко отримати інформацію, які компанії і за якими маршрутами працюють у кожному конкретному місті чи селі. Люди отримують змогу спокійно спланувати свою подорож», − заявив Володимир Омелян.

Очільник Міністерства зауважив, що, незважаючи на всі зусилля Міністерства інфраструктури, все ще близько 30 – 40% перевізників працюють в тіні. За його словами, створення інтерактивної мапи − це суттєвий крок уперед для детінізації українського ринку автобусних перевезень.

Погода
Погода у Черкасах

вологість:

тиск:

вітер: