Фахівці назвали найзатребуваніші вакансії на Смілянщині влітку

Новини

Стартує літній сезон і ринок праці пропонує великий вибір, як постійної, так і тимчасової зайнятості. Серед найбільш затребуваних вакансій Смілянщини на місцевому ринку праці фахівці міськрайонного центру зайнятості  виокремлюють такі:

 

Ukrainian English Russian

Фахівці в галузі обслуговування

Перукарі, майстри манікюру та педикюру, масажисти, кухарі, бармени, офіціанти. Заробітна плата фахівців галузі обслуговування стартує від 5 000 грн.

Робітничі професії

Водії автотранспортних засобів, слюсарі, автомеханіки, швачки.

Така тенденція пов’язана з дефіцитом кваліфікованих робочих кадрів. Заробітна плата робітників  - від 5 000 до 12 000грн

HR-фахівці

Основні обов’язки таких фахівців – це вміти підбирати кваліфіковані кадри, формувати команду, мотивувати персонал до роботи, виконувати офісну роботу – це все входить в компетенції HR-спеціалістів. Загалом, таким фахівцям у Смілі готові платити від 8 000 до 12000 грн.

Поліцейські

Робота в поліції приваблює смілян стабільністю, заробітною платою від 10 000 грн та можливістю здобути вищу освіту в Національній академії внутрішніх справ.

Маркетологи

Підприємства Сміли збільшують обсяги виробництва в літній період. Тому активно розширюють ринки збуту. Саме для цього і залучають досвідчених маркетологів. Заробітна плата таких фахівців стартує від 8 000 грн.

 

 

 

Погода
Погода у Черкасах

вологість:

тиск:

вітер: