У Черкасах модернізують систему теплопостачання

Будівництво. ЖКГ

Покращити систему теплопостачання хочуть у Черкасах. Для цього планують замінити тепломережі у різних місцях обласного центру та модернізувати котел на котельні по вул. О.Дашкевича. На це планують використати близько 20 млн грн.

Ukrainian English Russian

Це передбачено інвестиційною програмою КП "Черкаситеплокомуненерго". Її під час ранкової наради у Черкаській міській раді презентував директор підприємства Павло Карась. За його словами, ця програма була затверджена виконавчим комітетом Черкаської міської ради ще 17 грудня 2018 року, проте лише минулої п`ятниці її презентували на засіданні НКРЕКП.

Керівник комунального підприємства розповів про основні заходи, передбачені інвестиційною програмою.

«Найперше, що планується зробити – це модернізація котла на котельні по вул.О.Дашкевича, 62. Це дасть змогу забезпечити потребу в тепловій енергії в центральній частині міста. Тому що на сьогодні це проблемне питання. Адже в центральній частині міста здійснюється підключення нових житлових будинків та інших об’єктів», - зазначив він.

Окрім того, планується виконати низку робіт із заміни мереж. Зокрема, реконструкцію мережі по вул.Кобзарській до вул.Чехова .

Наступна ділянка – реконструкція магістральної  тепломережі по вул. О.Дашкевича. Мережа повністю використала свій ресурс. Вона проходить під проїжджою частиною, і під час реконструкції вул.О.Дашкевича, яка запланована, потрібно зробити повну заміну цієї мережі.

 «Плануємо замінити також мережу, розташовану по вул.Хрещатик та по вул.Крилова. Це дуже важлива ділянка. На мережі по вул.Благовісній були пориви після капітального ремонту, тому є економічна доцільність провести реконструкцію саме цієї ділянки, Крилова-Хрещатик, і тоді можна буде відключити  мережу по вул.Благовісній, яка перебуває в аварійному стані», - розповів директор ЧТКЕ.

Погода
Погода у Черкасах

вологість:

тиск:

вітер: