“Маємо 3 нагальні проблеми – відсутність центральної диспетчерської, транспорт, забезпечення умовами працівників, в тому числі і достойними заробітними платами. Щодо диспетчерської: у нас проект будівництва диспетчерської за рахунок коштів Державного фонду регіонального розвитку по вулиці Корольова розрахований на 3 роки. Але вже сьогодні є постанова Кабміну про виділення Центру 6 млн грн для закупівлі техніки. Додатково на цю мету спрямовує 2 млн грн область. У контексті цього є прохання і пропозиція: облаштувати тимчасову диспетчерську, цим ми зможемо покрити Смілянський, Звенигородський і Черкаський райони”, – повідомив Ігор Фесун.
За словами голови Черкаської ОДА Ігоря Шевченка, питання облаштування тимчасової диспетчерської, а це невеликі кошти, в обласному бюджеті знайдуть. Це дасть змогу значно поліпшити умови перебування працівників та підвищити якість надання послуг.
Працівники Центру забезпечені обов’язковими зарплатними виплатами, також є змога виплачувати невеликі “стимулюючі” кошти до зарплат. Але хотілося б розглянути питання дофінансування у цьому напрямку. Ремонт автопарку та заміну сезонної гуми теж фінансує область на 100%. Центр забезпечений і пальним, – додає Ігор Фесун.
Великі сподівання керівник Центру покладає і на місцеві бюджети, адже державного та обласного фінансування замало.