Загалом на StudIT Fest було презентовано близько десяти освітніх ініціатив ІТ напрямку. Цього року формат заходу вирішили змінити, аби кожен учасник зміг особисто поспілкуватися із фахівцями компаній, інформує 18000.com.ua.
– На StudIT Fest ми збираємо освітні ІТ проекти, що містять курси, інтенсиви, які проводять компанії та волонтерські організації. Тобто все, що пов’язане з додатковою ІТ освітою. Щороку ми проводимо захід в інтерактивному форматі. Цього року вирішили зробити у форматі EXPO-виставки, аби учасники могли ближче поспілкуватися з компаніями та проектами, дізнатися все, що їх цікавить. Учасники заходу – здебільшого студенти, однак ми залучаємо й школярів та людей, що хочуть перекваліфікуватися в ІТ спеціаліста, – зазначає керівниця Cherkasy ІТ Cluster Анастасія Негода.
Другий поверх філармонії заповнили яскраві стенди черкаських компаній, біля яких зібралися містяни, аби дізнатися, як отримати додаткову освіту в ІТ. Відповідь на це питання проста – безпосередньо під час заходу можна заповнити анкету, в якій вказати, на яку посаду претендуєш та якими “скілами” володієш. Якщо ви – саме той, кого шукає компанія, за кілька днів чекайте на дзвінок від НR-менеджера. Неабияка перевага – усі навчальні курси є безкоштовними.
– Охочі потрапити на курси повинні мати хоча б елементарні знання із програмування та певний рівень володіння англійською. Щоб записатися на них, потрібно пройти тестування. Курси тривають пів року та містять теорію, практичні завдання й домашню роботу. Після їхнього закінчення даються сертифікати, а найкращих беруть на роботу. Немає обмежень ні у віці, ні в професії, – розповідає про курси компанії «Default Value» НR-менеджер компанії Юлія Кулик.
На StudIT Fest компанії не лише презентували навчальні курси, а й демонстрували цікавинки, розроблені своїми спеціалістами.
Навчатися ІТ спеціальності можуть навіть школярі, – доводять під час заходу Geekhub, ІТ Kids та комп’ютерна академія ШАГ.
– У нас навчання розраховане для школярів 6-9 класів. Курси – безкоштовні. Вимоги до дітей – можливість приймати складні алгоритми. Існує тестовий відбір для дітей, що зареєструвалися. Вони спрямовані на визначення алгоритмічності мислення, – розповідає про проект ІТ Kids завідуючий відділенням інформаційних технологій Черкаського державного бізнес-коледжу Владислав Хотунов.