У Черкасах відбулася білорусько-українська бізнес-зустріч (фото)

Новини

У продовження Першого форуму регіонів України і Білорусі що відбувся у жовтні минулого року в м. Гомель (Республіка Білорусь) та у рамках підготовки до Другого форуму регіонів України і Білорусі який відбудеться 3 - 4 жовтня в м. Житомир, до Черкас завітала делегація Гомельської торгово-промислової палати у складі трьох підприємств із Гомельської області (Білорусь).

Ukrainian English Russian

З метою активізації україно-білоруських бізнес контактів в приміщенні Черкаської торгово-промислової палати 26 вересня відбулась бізнес - зустріч, участь в якій взяли представники 15 черкаських підприємств, які зацікавлені в налагодженні і розширенні співробітництва з Республікою Білорусь. 

Зустріч відкрив Президент Черкаської ТПП Сергій Першин. Зі словами привітання до учасників звернувся директор Департаменту регіонального розвитку Черкаської ОДА Роман Карманнік.

Серед учасників були представники влади, підприємці, керівники об’єднань підприємців і промисловців Черкаської області, гості з інших регіонів України.

Серед гостей - делегація Гомельського регіонального відділення Білоруської ТПП на чолі з керівником Управління ЗЕД Громадського відділення Білоруської ТПП Веронікою Лисицькою.

Одним з питань в рамках заходу було обговорено участь українських та білоруських підприємців і промисловців 2-4 жовтня в Житомирі в ІІ Форумі регіонів України і Білорусі.

 

Погода
Погода у Черкасах

вологість:

тиск:

вітер: