У Черкасах визначили, хто вивозитиме габаритне сміття

Будівництво. ЖКГ

ТОВ «Сантехбудконструкція» виграло в конкурсі на вивезення великогабаритних побутових відходів. Таке рішення затвердили члени виконавчого комітету.  Підприємство виконуватиме цю роботу протягом десяти років, проте до укладання договору подасть детальну інвестиційну програму й намагатиметься продовжити термін дії угоди.

Ukrainian English Russian

Заступник міського голови Ігор Волошин зауважив, що таке рішення дуже важливе для міста.

- Бували випадки, коли сам ловив людей, які викидали великогабаритне сміття у невстановлених місцях, дехто навіть вивозив дивани й шафи на міські кладовища, - додав Волошин.

Заступниця міського голови Людмила Бордунос розповіла, що в конкурсі брали участь два учасники. Членів комісії приємно здивував належний рівень підготовки  підприємства-переможця до конкурсу.

- Він закупив нову техніку, яка поставлена на облік цьогоріч, є штат офіційно оформлених працівників та всі виробничі приміщення, тобто відповідна матеріально-технічна база, - додала Людмила Бордунос.

Також вона зауважила, що якість послуг виконавця потрібно контролювати, зокрема, це повинні робити комітети самоорганізації населення та сам виконавець, приміром, надати доступ до GPS-трекерів, або ж установити відеореєстратори тощо.

Також переможець конкурсу подав графік збору та вивезення відходів. У багатоквартирних будинках така робота здійснюватиметься раз на тиждень, а у приватному секторі - раз на місяць.

Погода
Погода у Черкасах

вологість:

тиск:

вітер: