У Черкасах запрацювала дитяча бізнес-школа

Новини

Ірина Обруч звернулася до Черкаського міського центру зайнятості за допомогою у працевлаштуванні. Після відвідування профінформаційних заходів та проходження профдіагностичного тестування, Ірина зрозуміла, що її давню ідею щодо започаткування власної справи можливо втілити.

Ukrainian English Russian

Ірина, маючи двох синів, мала на меті створити освітнє середовище, де б дітлахи шкільного віку могли осягати ази фінансової грамотності, професійної та бізнес-орієнтації.

«Головний недолік нинішньої середньої освіти — це її консерватизм та стандартизація. Діти, закінчуючи середню школу, зазвичай не готові до дорослого життя. А епоха стрімкого розвитку інформаційних технологій, інновацій, діджіталізації та штучного інтелекту потребує нових професій, навичок, нової відповідальності та нових лідерів», — вважає підприємиця.

Маючи 15-річний управлінський стаж у сфері фінансів, страхування та банківського обслуговування, вона вирішила створити у Черкасах бізнес-школу для дітей шкільного віку, інформують у Черкаському міському центрі зайнятості.

Свою ідею Ірина втілила у бізнес-проекті та захистила його в Черкаському міському центрі зайнятості. Це дало можливість отримати одноразову виплату допомоги по безробіттю на початкові витрати й відкритися вже на початку цього навчального року.

«У бізнес-школі «First Junior Business School» для дітей віком 7-16 років, ми робимо акцент на всебічний розвиток, виявленні талантів та розвитку softskills, таких необхідних для сучасної людини. Ми виховуємо нових лідерів, вчимо їх креативно мислити, приймати складні рішення, генерувати ідеї, розробляти та втілювати новітні технології, швидко адаптуватися до змін, бути успішними незалежно від обставин і середовища», — розповіла Ірина.

 

 

Погода
Погода у Черкасах

вологість:

тиск:

вітер: