У Черкаському районі беруться за впровадження електронної медицини

Медицина. Туризм

Над впровадженням електронної медицини та електронних лікарських карток пацієнтів в Черкаському районі працюватиме проектна команда у складі керівників чотирьох медичних закладів та технічного персоналу

Ukrainian English Russian

Про це повідомляє газета «Сільські обрії».

- Насамперед передбачається придбання обладнання для лікарських амбулаторій та фельдшерсько-акушерських пунктів Центру первинної медико-санітарної допомоги, районної лікарні с. Мошни та Центральної районної лікарні. Лікарі в усіх населених пунктах району будуть забезпечені автоматизованими робочими місцями, об’єднаними в локальні мережі закладів із підключенням до Інтернету. Для того, аби розпочати створення реєстру пацієнтів на рівні села, буде розроблено комплексну систему захисту медичної інформації. Це в подальшому дасть змогу ввести електронну реєстратуру та медичні карти пацієнта, видавати електронні рецепти, листки непрацездатності та інше, - пояснює головний лікар ЦРЛ Микола Гуськов. 

За словами Миколи Гуськова, за попередніми розрахунками, вартість одного такого робочого місця сягає 26,6 тисяч гривень. Впровадження запланованих заходів обійдеться у суму до 2 мільйонів гривень.

Погода
Погода у Черкасах

вологість:

тиск:

вітер: