У Черкаському районі формують базу для потенційних інвесторів

Інвестиції

Сільські громади можуть дати нове життя вільним земельним ділянкам, виробничим площам та приміщенням, надіславши про них інформацію в управління економіки Черкаської РДА

Ukrainian English Russian

 Тамтешні фахівці формують єдиний реєстр інвестиційно привабливих об’єктів, які можуть бути запропоновані потенційним інвесторам, пише газета «Сільські обрії».

- Восени планується обласний інвестиційний форум, де для потенційних інвесторів Черкащини будуть представлені варіанти пропозицій. Основою для рішення інвестора про вкладення коштів буде хороша інвестиційна привабливість розміщення земельної ділянки (близькість автомагістралі, освітлення), виробничих площ, вільних приміщень. Таких об’єктів у населених пунктах району достатньо – це і колишні підприємства, заводи, пустуючи приміщення об’єктів соцсфери, - коментує начальник відділу економіки, транспорту, ЖКГ та енергозбереження Інна Меланіч. – Сільські громади отримали форми-тізери для заповнення. Фахівці управління економіки їх опрацюють та систематизують у єдину базу інвестиційних пропозицій Черкаського району.

За додатковою інформацією можна звертатися в управління економіки Черкаської РДА за адресою вул. В. Чорновола, 157, або зателефонувавши за номером 64-86-63.

Погода
Погода у Черкасах

вологість:

тиск:

вітер: