У Черкаському районі планують побудувати сміттєпереробний комплекс

Новини

Голова Черкаської РДА Володимир Клименко зустрівся з представниками провідної компанії, що спеціалізується на реалізації проектів з відновлювальних джерел енергії та поводження з ТПВ.

Ukrainian English Russian

Голова Черкаської районної державної адміністрації Володимир Клименко спільно з головою районної ради Олексієм Собком провели зустріч з директором Департаменту містобудування, архітектури та планування територій Міністерства розвитку громад та територій України Сергієм Білоусом та керівництвом ТОВ «Кліар Енерджі».

Компанія є однією з провідних в Україні, що спеціалізується на реалізації проектів з відновлювальних джерел енергії та поводження з ТПВ.

Предметом зустрічі було обговорення співпраці за проектами переробки відходів. Зокрема інвестори висловили намір побудувати новий сміттєпереробний об’єкт на території Черкаського району.

За словами інвесторів, Черкащина – перспективний майданчик для реалізації таких проектів. Тож будівництво сміттєпереробного комплексу дозволить значно скоротити захоронення ТПВ, що матиме позитивні екологічні наслідки як для району, області так і України вцілому, і в результаті – отримувати ресурсоцінні компоненти та спрямовувати їх на повторне використання.

− Створення комфортного інвестиційного клімату на Черкащині та розвиток відповідної інфраструктури є пріоритетом обласної та районної влади, − зазначив Володимир Клименко. − Ми завжди відкриті для співпраці, тим більше за такими проектами, які дадуть можливість не лише покращити екологічну ситуацію, а й створити робочі місця та отримати додаткові надходження до місцевих бюджетів.

 

Погода
Погода у Черкасах

вологість:

тиск:

вітер: