У червні середня зарплата на черкаських підприємствах становила майже 8 тис. грн

Фінанси

У червні середня зарплата на черкаських підприємствах становила 7 898 грн. За інформацією Головного управління статистики, середня номінальна заробітна плата штатного працівника підприємств, установ та організацій із кількістю найманих працівників 10 і більше осіб у червні 2018р. становила 7898 грн, що у 2,1 раза вище рівня мінімальної заробітної плати (3723 грн) і склала 106,4% до травня 2018р. та 123,5% до червня 2017р.

 

Ukrainian English Russian

До видів економічної діяльності з найвищим рівнем оплати праці відносилися професійна, наукова та технічна діяльність, фінансова та страхова діяльність, державне управління й оборона; обов’язкове соціальне страхування, а серед промислових видів діяльності – виробництво автотранспортних засобів, причепів і напівпричепів, інших транспортних засобів, виробництво хімічних речовин і хімічної продукції, виробництво комп`ютерів, електронної та оптичної продукції, виробництво основних фармацевтичних продуктів і фармацевтичних препаратів, де заробітна плата перевищила середній показник по економіці в 1,2–2,2 раза.

Найнижчий рівень заробітної плати спостерігався в установах поштової та кур’єрської діяльності, діяльності у сфері творчості, мистецтва та розваг, виробництві електричного устатковання і не перевищував 59% від середнього рівня по економіці.

Погода
Погода у Черкасах

вологість:

тиск:

вітер: