У Червонослобідській ОТГ створять туристичну спортивно-мотузкову стежку

Новини

Новий об᾿єкт туристичної інфрастуктури створять у рамках розвитку у громаді туризму. Тут планують цього року придбати необхідне обладнання для відкриття у центрі Червоної Слободи (біля Будинку культури) справжньої спортивно-мотузкової «стежки Робіна Гуда».

Ukrainian English Russian

Це не лише урізноманітнить заняття юних туристів, але й створить нове цікаве і доступне дозвілля для всіх юних мешканців громади, повідомляють у пресслужбі Черкаської обласної ради.

Майже 20 років тут діє потужний туристично-екологічний клуб «Кипарис», що виховав у єднанні з природою сотні людей, із дитинства закоханих у красу України.

– У нашому клубі постійно займається до 40 школярів, а у походи ходимо одразу кількома поколіннями наших вихованців, – розповідає керівник туристично-екологічного клубу «Кипарис» Лариса Ольшевська. – Наші діти не лише вивчають орієнтування на місцевості, але й вчаться цінувати та піклуватися про красу української природи, бути справжніми патріотами своєї землі, виявляти в собі кращі людські риси – такі як взаємодопомога, порядність, любов до природи, уміння долати життєві труднощі.

Щороку ми проводимо подорожі, екскурсії – пам’ятними місцями як нашого краю, так і всієї України, кілька разів виїздили за кордон – в у Угорщину, Німеччину, Чехію та Болгарію. Наші діти – найперші учасники таких екологічних заходів як «Первоцвіт» та «Прибери планету». Це – поза тим, що клуб щороку здійснює походи та експедиції, бере участь у туристичних змаганнях різного рівня, на яких здобуває призові місця. Ми маємо все необхідне обладнання, щоб проводити заняття на високому рівні – а цього року нам пообіцяли пошити ще й форму (коштом громади) – і наші діти з цього просто щасливі.

Погода
Погода у Черкасах

вологість:

тиск:

вітер: