У Каневі збудують модульну котельню

Будівництво. ЖКГ

Днями в Каневі було укладено договір з підрядною організацією на проведення будівельних робіт – із облаштування модульної котельні за адресою вул.Енергетиків, 237 (район Сільгосптехніки). У цьому районі розташовано три 2-поверхові житлові будинки (це близько 80 абонентів), до яких транспортується теплова енергія зі значними втратами.

Ukrainian English Russian

 Розглядалися різні варіанти, як наблизити до споживача джерело тепла та мінімізувати втрати теплоенергії під час її транспортування, – говорить директор КП «Теплові мережі» Василь Коломієць.

Відтак, було розроблено проектно-кошторисну документацію на будівництво в цьому районі модульної котельні, проведено її державну експертизу, і, власне, сам тендер. Його відповідно до законодавства виграла компанія «Укрінтерн» (м.Біла Церква).

Фінансуватиметься будівництво з міського бюджету. Загальна вартість об’єкту складає 2,8 млн.грн. Система «Prozorro» дала змогу ще й заощадити 400 тис.грн. бюджетних коштів, оскільки попередня вартість, яка виносилася на тендер, – 3,1 млн.грн.

Модульна котельня має бути ефективною в управлінні, вона автоматична і не потребуватиме постійного нагляду. Подібна в Каневі використовується в санаторній школі-інтернаті.

Завершення будівельних та пусконалагоджувальних робіт має відбутися до початку опалювального періоду, який традиційно розпочинається у середині жовтня, пише dzvin.media.

 

Погода
Погода у Черкасах

вологість:

тиск:

вітер: