У Корсунь-Шевченківському посадовці усунули порушення у сфері вивозу сміття

Новини

Виконавчий комітет Корсунь-Шевченківської міської ради виконав зобов’язання антимонопольників щодо перегляду норм  надання послуг з вивезення побутових відходів

Ukrainian English Russian

Як встановило відділення, органом місцевого самоврядування у 2010 році затверджено норми накопичення твердих побутових відходів організаціям, підприємствам, установам та приватним особам м. Корсунь-Шевченківський. Однак, виконавчим комітетом міської ради не було здійснено перегляд цих норм, які закон вимагає переглядати один раз на 5 років.

Така бездіяльність створила умови для вчинення суб’єктами господарювання, які надають послуги з вивезення побутових відходів у межах міста, порушень законодавства про захист економічної конкуренції.

У зв’язку з цим, адміністративна колегія територіального відділення АМКУ зобов’язала посадовців переглянути норми надання послуг з вивезення побутових відходів відповідно до вимог чинного законодавства.

Наразі, виконавчим комітетом Корсунь-Шевченківської міської ради рекомендації виконано: здійснено перегляд та затверджено норми надання послуг з вивезення побутових відходів для споживачів м. Корсунь-Шевченківський.

Погода
Погода у Черкасах

вологість:

тиск:

вітер: