У Моринській школі мають власну пасіку і мед

Новини

Отримавши перемогу у конкурсному відборі шкіл-учасниць цільової обласної програми «Інноваційні школи Черкащини», у Моринському НВК ім. Тараса Шевченка відразу ж розробили програму власного розвитку. Передусім взялися за поетапну реорганізацію навчального процесу та оновлення шкільного приміщення.

 

Ukrainian English Russian

На сьогодні тут мають чудову актову залу та тренажерну кімнату, а класні кімнати обладнані сучасними засобами навчання, зокрема інтерактивними дошками з пристроями, а природничі кабінети - мультимедійними комплексами. Діє у НВК і кабінет робототехніки - єдиний у районі. Обладнання кабінету розраховане на різні вікові групи – старшокласники розробляють відповідні програми і проекти, як от і на космічну тематику, молодших здебільшого приваблює конструювання, пише viche.ck.ua.

Водночас чимало зроблено тут для впровадження перспективної моделі «Сільський господар», що, на думку директора і вчителів, особливо потрібне для сільських дітей у сучасних умовах. А освоюють тут навіть ази гончарної справи. Популярним є й бджільництво. До речі, уроки бджільництва проводяться не у класі, а безпосередньо на шкільній пасіці. Учні з гордістю розповідають, що мали торік зі своєї міні-пасіки аж цілий бідон меду. Частину його залишили для шкільної їдальні, частину реалізували й придбали на виручені гроші медогонку. Тож надіються, що цьогоріч матимуть меду вже вдвічі більше.

 

Погода
Погода у Черкасах

вологість:

тиск:

вітер: