У школі №29 збудують стадіон за 8 млн грн

Будівництво. ЖКГ

Стадіон планують побудувати в Черкаській загальноосвітній школі І – ІІІ ступенів №29. Цю інформацію у коментарі Zmi.ck.ua. підтвердив директор департаменту освіти та гуманітарної політики Сергій Воронов.  

Ukrainian English Russian

“Ми вже оголосили й провели тендер. Як раз мали заключити угоду. В принципі вже розпочинаємо роботи”, – зазначив Воронов.

Відповідно до інформації, оприлюдненої на сайті ProZorro очікувана вартість становить 7 мільйонів 798 тисяч 475 гривень. Термін виконання робіт – 31 грудня.

Планують створити футбольне поле з поліуретановим покриттям розміром 60 на 40 метрів, легкоатлетичними доріжками, трибунами та освітленням.

Сергій Воронов прокоментував співфінансування на футбольне поле та анонсував будівництво полів у інших школах.

Президент називає це «Великим будівництвом», а ми називаємо це перетворенням Черкас на «Спортивну столицю»

І справді, нещодавно була проведена тендерна процедура на визначення підрядної організації, яка буде виконувати відповідні роботи.

Хочу зазначити, що обєкт має подвійне фінансування – з державного і міського бюджетів (приблизно з пропорцією 70%/30%).

Саме він став переможцем конкурсного відбору Державного фонду регіонального розвитку. І буду чесним, особисто для нас є куди пріоритетнішим такий же обєкт на території колегіуму «Берегиня», але державна конкурсна комісія визначила саме 29 школу (одна з найменших шкіл міста і яка вже має дещо меншу площадку із штучним покриттям).

Дуже сподіваюся, що наступного року реалізуємо проект і по «Берегині», а цьогоріч ніщо не стане на заваді реалізації і будівництві згаданого об’єкту!

Окрім того варто зазначити, що у нас вже майже всі школи мають спортивні майданчики із штучним чи поліуретановим покриттям, а ті кілька шкіл, які такого ще не мають отримають їх в найближчі періоди!

Погода
Погода у Черкасах

вологість:

тиск:

вітер: