У Золотоніському районі з незаконної оренди повернуть 52 га землі

Новини

Скеровано до суду позовну заяву із вимогами визнати недійсними накази Держгеокадастру у Черкаській області та витребувати із незаконного володіння земельні ділянки загальною площею 52 га, розташовані в адміністративних межах однієї із сільських рад Золотоніського району.

Ukrainian English Russian

Про це повідомляють в прес-службі прокуратури Черкаської області.

Прокуратурою встановлено, що в червні 2016 року наказами Головного управління Держгеокадастру в Черкаській області 26 громадянам, які є жителями інших регіонів, а саме: м. Київ, Київської та Хмельницької областей, надано дозволи на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність для ведення особистого селянського господарства. Їх у подальшому, відповідно до договорів купівлі-продажу придбало одне із товариств з обмеженою відповідальністю, внаслідок чого усі приватизовані вказаними громадянами землі перебувають у власності товариства, як землі, надані для ведення особистого селянського господарства.

Водночас, прокуратурою встановлено, що при прийнятті Головним управлінням Держгеокадастру у Черкаській області відповідних наказів допущено порушення вимог діючого законодавства, що є підставою для визнання спірних наказів недійсними.

На цей час позовна заява прокурора щодо повернення земельних ділянок, які неправомірно вибули з державної власності, перебуває на розгляді в суді.

 

Погода
Погода у Черкасах

вологість:

тиск:

вітер: