Українцям хочуть збільшити відпустку

Новини

Українські чиновники мають намір прийняти новий проект Законів про працю. Як наслідок цього, у всіх українців збільшиться тривалість відпустки. Найбільше може пощастити вихователям. Наразі вони мають право на 42 дня відпустки, а за новим документом – 56 днів.

Ukrainian English Russian

Згідно із документом, вихователів планують прирівняти до вчителів, змінивши внутрішні документи МОЗ. Нововведення вступить в силу з 1 січня 2020 року.

Також можуть збільшити тривалість щорічної відпустки для всіх працюючих з 24 до 28 днів, ця норма вже вказана в проекті нового Трудового кодексу, інформує newformat.info.

Киянка Галина Хорощак готує глину для майбутнього виробу. До Мельників жінка приїхала з подругою аби навчитися техніці гончарування.

«Навчитися працювати на колі, навчитися витягати тонкі форми, поки що мені цього не вдалося, але це треба практикувати. Класно, що тут є глина, коло. Ніхто тебе не відволікає і є люди, яким можна поставити правильні питання».

Окрім черкащан до школи приїздять учні з Харкова, Києва, Львова та Дніпра. Майстерності їх навчає гончар Сергій Радько, інформує ck.suspilne.media.

«Холодноярська школа гончарства збирає якраз таких ентузіастів, любителів гончарства і людей різних професій, різного віку з’їжджаються сюди, щоби в цьому куточку чарівному набратися наснаги і попрацювати на гончарному крузі. Працюємо ми принципово з місцевих матеріалів. Копаємо самі глину і випалюємо тут на дровах».

Організували школу гончарства Світлана та Юрій Романча, аби відродити гончарне ремесло.

Погода
Погода у Черкасах

вологість:

тиск:

вітер: