Уманчанин перетворив захоплення в діяльність, що приносить дохід

Новини

Бажання знайти роботу та сприяння Уманського міського центру зайнятості дали можливість Олександру Плотніцькому, який має відповідну групу інвалідності перетворити своє захоплення в діяльність, що приносить дохід.

Ukrainian English Russian

Скориставшись профорієнтаційними послугами служби зайнятості та пройшовши ряд тестів, чоловік виявив бажання започаткувати власну справу.

Для ґрунтовної підготовки безробітного до ведення власного бізнесу, фахівці Уманського міського центру зайнятості сприяли організації курсів цільового призначення за навчальною програмою «Підприємницька діяльність у сфері малого бізнесу», що проходили в Одеському центрі професійно-технічної освіти державної служби зайнятості.

Повернувшись після навчання, майбутній підприємець відмінно захистив свій бізнес-план. Чоловік переконав членів комісії з питань одноразової виплати допомоги по безробіттю для організації підприємницької діяльності  у доцільності бізнес-проекту на тему: «Квест-кімнати «Під замком – Умань».

На власні заощадження і отриману одноразово виплату  допомоги  по безробіттю чоловік  орендував приміщення та  придбав необхідне обладнання, інформують в Уманському міському центрі зайнятості.

«Обраний мною вид діяльності – справа серйозна, що вимагає чітких розрахунків вкладень і планів ведення бізнесу. Саме цим навикам мене і навчили у службі зайнятості, надали відчутну підтримку та допомогу», - зазначає Олександр Плотніцький.

У квітні Олександр розпочав свою підприємницьку діяльність і планує розвивати власну справу креативними ідеями, залученням клієнтів та стратегією на майбутнє.

 

Погода
Погода у Черкасах

вологість:

тиск:

вітер: