Уманьпиво презентувало новий бренд

Новини

Компанія «Уманьпиво» презентувала нове пиво – «Софіївське Блонд Ель». Днями напій можна буде придбати в роздрібних мережах України, а також замовити на офіційному сайті пивоварні.

Ukrainian English Russian

Робота над «Софіївським» тривала три роки. Рецептуру змінювали тричі. Тривалим був і процес розробки дизайну та етикетки. Як результат – зручна, тендітна пляшка 0,33 л із яскравою етикеткою, що привертає увагу.

«Наша команда довго працювала для того, щоб довести: пиво - це не лише про футбол і чіпси. Це напій, у якому важливі зміст та форма. Воно може бути не лише смачним, а й цікавим та загадковим, жіночним, романтичним і навіть грайливим. Загадкою, що манить…» - розповідає директор із маркетингу компанії «Уманьпиво» Марія Кисіль.

«Софіївське» пиво має світло-солом’яний колір, делікатний солодовий смак та легкий дотик гіркоти із цитрусовими нотками. В бокалі напій утворює стійку піну кремового відтінку. Blonde Ale - вишуканий європейський сорт, який набуває все більшої популярності серед споживачів. Він гармонійно поєднується з легкою закускою: морепродуктами, фруктами, десертами, м’якими сирами.

«Софіївське Блонд Ель» - це світле нефільтроване пиво верхового бродіння, для виготовлення якого використовується відбірний солод, 4 види ароматичного хмелю німецької та англійської селекції, спеціальна раса дріжджів, м’яка пивоварна вода та цедра солодкого апельсину. Усе для того, аби «Софіївське» стало вибуховим хітом цього літа» - розповідає директор з виробництва компанії «Уманьпиво» Станіслав Омельчук.

Погода
Погода у Черкасах

вологість:

тиск:

вітер: