Уряд підтримав надання кредитів малому бізнесу під державні гарантії

Новини

Навіть якщо підприємець не зможе показати дохід, оскільки не працював під час карантину, він зможе отримати кошти

Ukrainian English Russian

Уряд підтримав проект закону, який пропонує запровадити механізм надання кредитів представникам малого і середнього бізнесу, що зазнав фінансових втрат внаслідок пандемії COVID-19, доступу до фінансових ресурсів, шляхом отримання кредитів з частковою державною гарантією.

Про це повідомляє прес-служба Кабінету міністрів за результатами засідання 29 квітня.

«Ми розуміємо, що малий та середній бізнес не має достатньо запасу міцності. Саме цим людям ми маємо допомагати. Уряд запропонував зміни, що дадуть змогу отримувати кредити в банках під державні гарантії», – прокоментував прем’єр-міністр Денис Шмигаль.

Глава уряду пояснив, що навіть якщо підприємець не зможе показати дохід, оскільки не працював під час карантину, він все одно зможе отримати кошти, пише mind.ua.

Гарантії надаватимуться міністерством фінансів за пулом кредитів суб’єктів господарювання, які будуть видаватись банками-кредиторами. Після затвердження парламентом відповідних змін до Бюджетного кодексу України та закону про державний бюджет на 2020 рік, уряд окремими рішеннями встановить умови відбору банків та порядок надання таких гарантій, зазначається в повідомленні.

Повернення кредитів буде гарантуватись через надання відповідного майнового забезпечення виконання зобов’язань перед банком-кредитором.

Погода
Погода у Черкасах

вологість:

тиск:

вітер: