В області виявляють автівки з кустарно ввареними номерами агрегатів

Авто

17 листопада до Територіального сервісного центру МВС №7141, що в місті Черкаси, звернувся 46-річний житель обласного центру для проведення перереєстрації по договору купівлі-продажу автомобіля ВАЗ 21011

Ukrainian English Russian

Під час проведення експертного дослідження фахівці НДЕКЦ встановили, що частина номерної панелі кузова кустарно вварена в номерну панель. Про цю подію було повідомлено слідчо-оперативну групу Черкаського відділу поліції, автомобіль та реєстраційні документи передано правоохоронцям для подальшого з’ясування обставин, повідомили у прес-службі  РСЦ МВС в Черкаській області.

У цей же день, до сервісного центру Черкас для перереєстрації  автомобіля Ford Focus звернувся ще один міський житель. Однак, йому також не поталанило, в ході експертного дослідження вказаного автомобіля фахівцями НДЕКЦ було встановлено, що номер кузова має ознаки кустарного вварювання. Реєстраційні документи та сам автомобіль також доставлено на майданчик тимчасового утримання відділу поліції для подальшого з`ясування всіх обставин.

Погода
Погода у Черкасах

вологість:

тиск:

вітер: