Досягти скорочення солі в харчуванні уряд планує за допомогою вдосконалення українського законодавства, з використанням міжнародного досвіду заборони реклами, що стимулює купівлю продуктів харчування з великою кількістю солі (а також цукру, жирів і трансжирів).
Своїм розпорядженням Кабмін поставив завдання міністерствам охорони здоров'я, агрополітики та економічного розвитку підготувати до прийняття законів по маркуванню продукції для інформування споживачів про точну кількість компонентів в продуктах харчування, в тому числі - солі, надлишок якої може негативно позначатися на здоров'ї.
Національний План заходів боротьби з неінфекційними захворюваннями включає проведення спільних зустрічей з виробниками продуктів харчування на тему зменшення вмісту солі, цукру і жирів, з наданням рекомендацій по заміні технологій і рецептур виробництва.
Спираючись на успішний міжнародний досвід, вирішенням проблеми надмірного споживання солі в Україні може стати заміна звичайної солі в продуктах харчування на сіль з пониженим вмістом натрію і добавками калію та мікроелементів.
Таким вимогам відповідає сіль SOLENA, яка вже кілька років виготовляється в Україні і продається в національних торгових мережах, супермаркетах і магазинах.
Ця сіль створена спеціально для людей, що надають перевагу здоровому способу життя. Сіль SOLENA містить на 30% менше натрію, ніж звичайна сіль, за рахунок додавання солі калію. Також в асортименті солі SOLENA є сольові суміші з дефіцитними мікроелементами в біодоступній формі, такими як магній, селен, йод, хром, цинк. При цьому солоність такої солі нічим не відрізняється від звичайної, чисто натрієвої солі.