Військова амуніція під ретельним аналізом

Новини

Попри спеку, дощ чи сніг українські військові щодня тримають оборону кордону від агресора. Відтак попит на міцний, зручний та надійний військовий одяг нині є постійним

Ukrainian English Russian

Перевіряють службову амуніцію на ці та інші показники тільки декілька акредитованих лабораторій в Україні. Серед них і випробувальний центр ДП «Черкасистандартметрологія», лабораторія, яка акредитована на відповідність ДСТУ ISO/IEС 17025:2006. Її фахівці досліджують продукцію відповідно до стандартів на методи випробувань гармонізовані з європейськими та міжнародними вимогами.

«Тасма, нитки, фурнітура - перевірці піддається кожна деталь виробу. А перевіряємо ми не тільки форменний одяг, а й спорядження, знаки розрізнення, постільну та натільну військову білизну», розповідає провідний інженер центру ДП «Черкасистандартметрологія» Олена Юрченко.

Одним із основних замовників перевірки власної продукції є Черкаський шовковий комбінат. Поряд з тканинами для потреб армії на виробництві виготовляють різноманітні водонепроникні покриття для тканин – пінне мікропористе, поліакрилове, поліуретанове.

«На комбінаті виконуються державні замовлення Міністерства оборони та Департаменту національної поліції. Відтак підприємство зобов’язане надавати сертифікати відповідності на свою продукцію. Оцінку відповідності (сертифікацію) продукції ми здійснюємо в ДП «Черкасистандартметрологія», розповідає заступник головного інженера ПрАТ «Черкаський шовковий комбінат» Валентина Федорченко. І додає, - «Разом із спеціалістами центру стандартизації, метрології та сертифікації наші експерти розробили технічні умови на ці види продукції».

Сучасне обладнання лабораторії Випробувального центру ДП «Черкасистандартметрологія» дозволяє перевіряти міцність матеріалів, їхню стійкість до стирання, повітропроникність, гігроскопічність, тощо.  Аби одяг та інші вироби легкої промисловості для українських військових був безпечним, якісним, комфортним та відповідав усім вимогам суворого часу.

 

Погода
Погода у Черкасах

вологість:

тиск:

вітер: