Виконком не визнав «Чарз-Авто» переможцем конкурсу на 4-х маршрутах

Транспорт і зв'язок

Члени виконкому так і не визначили переможця конкурсу по чотирьох маршрутах. Згідно рішення суду переможцем конкурсу з перевезення пасажирів на автобусних маршрутах загального користування визнано перевізник ДП «Чарз-Авто». Мова йде про такі автобусні маршрути: № 33 «Річковий вокзал – Вул. Руставі», № 31 «ВАТ «Хімволокно» — Вул. Горіхова», № 20 «Митниця — Вул. Руставі» та №25 «ВАТ ЧЛФЗ «Аврора» — Вул. Сумгаїтська».

 

Ukrainian English Russian

Конкурс на визначення переможця з пасажирських перевезень в місті Черкаси відбувся ще 28 грудня. Однак жоден з двох перевізників не був допущений до участі в конкурсі, оскільки, за словами заступника міського голови Черкас Юрія Ботнара, обидва учасники конкурсу не виконали його умов, пише vycherpno.ck.ua.

- Ми дійсно розглянули рішення суду, яке нас зобов’язує визначити переможця. За рішенням суду ми були зобов’язані порахувати бали. Як голова конкурсної комісії, я наголошував, що жоден з цих перевізників не виконав умови конкурсу. Існує переможець виключно за балами. А якщо ти працював на цьому маршруті, то тобі автоматично плюс 30 балів. Ми не будемо голосувати за це рішення. Обидва конкурсанти не виконали умов конкурсу. Це саме ті перевізники, які вже виходили на конкурс, що ми проводили в листопаді. Ми їх просто не допустили до конкурсу, — прокоментував свою позицію голова конкурсної комісії Юрій Ботнар.

«Конкурсна комісія вийшла за межі своїх повноважень, не допустивши учасників до конкурсу. «Чарз-Авто» звернувся до суду, позивні вимоги перевізника були задоволені у повному обсязі. Виконавчий комітет зобов’язаний прийняти рішення протягом 10 днів. Якщо ви зараз проголосуєте про недопущення, то буде такий же позов і він буде так само програшний. Тим самим ви не вирішуєте рішення суду і буде штраф», - прокоментувала представниця юридичного відділу міської ради:

 

Погода
Погода у Черкасах

вологість:

тиск:

вітер: