Визначено цьогорічних переможців конкурсу «Я хочу жити в якісному світі»

Новини

Кращі роботи конкурсне журі обирало з-поміж сотні учнівських творчих робіт

Ukrainian English Russian

На Черкащині підсумували результати  Всеукраїнської виставки-конкурсу дитячого малюнка «Я хочу жити в якісному світі».  Організатором заходу є   Державне підприємство «Черкаський науково-виробничий центр стандартизації, метрології та сертифікації».

На розгляд журі представили 106 малюнків. Визначали кращих за трьома  номінаціями «Я пізнаю якісну продукцію»,       «Ми – архітектори якісного світу» та «Кращий плакат на споживчу тематику», та трьома віковими категоріями. Найактивнішими виявилися діти 9 - 12 років – майже половина учасників  конкурсу.

Оцінювали роботи журі у складі фахівців ДП «Черкасистандартметрологія», представників мистецької спільноти, ЗМІ та ін.

Вони відмітили позитивну енергетику дитячих малюнків, щирість та безпосередність у відтворені зазначеної умовами конкурсу тематики. Саме через картини діти висловлюють своє сприйняття оточуючого світу, зображують наскільки важливими для них є питання якості та яким вони уявляють майбутній якісний світ.

За словами представника журі, Заслуженого художника України Тетяни Касьян, теми, які пропагує конкурс насправді глобальні. - Діти починають мислити як активні члени суспільства і, як наслідок, конкурс не тільки розвиває художника, а й формує особистість, - наголосила вона.

 «Вже не вперше я бачу роботи учасників конкурсу і з року в рік відмічаю зростання якості робіт конкурсантів, глибшу тематичну спрямованість. Високо оцінюю просвітницьку роботу ДП «Черкасистандартметрологія» щодо виховання споживчої культури та популяризації ідеї виробництва якісної продукції»,- зазначив заступник головного редактора газети «Черкаський край» Роман Кирей.

Нагородження переможців та призерів регіонального рівня Всеукраїнської виставки-конкурсу дитячого малюнка «Я хочу жити в якісному світі» традиційно буде проводитися до Дня Святого Миколая у грудні.

 

Ознайомитися з переліком переможців конкурсу можна тут і тут.

 

Погода
Погода у Черкасах

вологість:

тиск:

вітер: