Як заповнювати та подавати новий звіт з ЄСВ (відео)

Бізнес-консультація

Консультує: Наталія Бойко, Завідувач сектору адміністрування єдиного внеску управління доходів і зборів з фізичних осіб ГУ ДФС у Черкаській області

Ukrainian English Russian

На допомогу страхувальникам – роботодавцям завідувач сектору адміністрування єдиного внеску управління податків і зборів з фізичних осіб Головного управління ДФС у Черкаській області Наталія Бойко детально роз’яснила порядок заповнення, подання звіту з єдиного внеску за формою №Д4, уточнення показників, відповідальність, а також надала зразок заповнення звіту і відповіла на запитання.

Вона нагадала, що оновлений звіт з єдиного внеску роботодавці вперше подаватимуть у липні 2016 року (за червень). А звіт за травень 2016 року по строку 21 червня роботодавці подають за попередньою формою та порядком, затвердженим, наказом Міністерства фінансів України від 14.04.2015 №435.

Також лектор нагадала, що на виплати за цивільно-правовими договорами нараховується єдиний внесок в розмірі 22 відс.

Реквізити рахунків (у тому числі по об’єднаних територіальних громадах) платники можуть завантажити на сайті ГУ ДФС в області у розділі «Бюджетні рахунки». На сайті розміщений і детальний податковий календар на червень. Наступна «гаряча дата» 21 червня.

Додаткові запитання можна стаити у коментарях до відео та за адресою help_payer@ukr.net 

Заповнення та подання нового звіту з єдиного внеску

 

Погода
Погода у Черкасах

вологість:

тиск:

вітер: