Ярмарок на площі 700-річчя у Черкасах необхідно перенести

Споживчий ринок

За це висловилась більшість опитаних містян. Про такі підсумки першої публічної консультації, яка проходила у межах проекту «Задай курс владі» Всеукраїнської громадської організації «Інститут «Республіка», розповіли її ініціатори

Ukrainian English Russian

Серед учасників електронного опитування, більшість висловилась за перенесення ярмарку (234 з 387).

Тоді як під час паперового анкетування  – переважали відповіді щодо необхідності лишити таку вуличну торгівлю на існуючому місці (120 з 200).

Хоча в підсумку загального підрахунку левова частина голосів була все ж за перенесення ярмарку.

Регіональна координаторка «Активної Громади» ВГО «Інститут «Республіка» Марина Гур’янова розповіла, що до такої громадської роботи були залучені також студенти Черкаського державного технологічного університету, які здійснювали безпосереднє опитування громадян з цього приводу.

Відповідний моніторинг громадської думки щодо доцільності перенесення ярмарку з площі 700-річчя тривав з 6 по 25 листопада, як в інтернет-просторі на ресурсі «Ваша думка», так і під час особистого опитування, яке занотовувалось у паперові анкети.

-  Наступним кроком має стати підготовка та винесення зазначеного проекту рішення на  розгляд виконавчого комітету Черкаської міської ради. Це, зокрема, передбачено підписаним напередодні  меморандумом про співпрацю з міською владою і нашими громадськими організаціями, – зауважила Марина Гур’янова.

Погода
Погода у Черкасах

вологість:

тиск:

вітер: