За кошти підприємців обласному шкірвендиспансеру придбали нове обладнання

Медицина. Туризм

Обладнання для фотопроцедур отримали працівники Черкаського обласного шкірно-венерологічного диспансеру. Про це розповіла завідувачка стаціонарного відділення закладу Любов Дяченко. Закупили його за кошти черкаських бізнесменів, інформує suspilne.media.

Ukrainian English Russian

Зі слів завідувачки стаціонарного відділення обласного шкірно-венерологічного диспансеру Любові Дяченко, лікувальні процедури у фотокабіні дозволяють позбутися проблем зі шкірою:

"Це коротка хвиля, яка діє на рівні шару шкіри. Вона не дозволяє ділитися клітинам, які викликають запальний процес. Для цього також використовують уфо, але, наприклад, гіпертонікам ми не можемо його призначати, тому що починає підвищуватися тиск, тож тепер використовуватимемо для цього фототерапію".

За словами Любові Дяченко, для стаціонарних хворих лікування буде безкоштовним:

“Зараз коронавірус, і люди бояться їхати.У нас стаціонар на 10 ліжок, які фінансує облрада і ми намагаємося класти в стаціонар тяжких хворих: пузирчатки, тяжкий перебіг псоріазу, інколи вензахворювання – їх ніхто не відміняв”.

За словами керівниці черкаської агенції регіонального розвитку Любові Ропало, обладнання закупили за доброчинні гроші. Під час карантину приватні підприємці долучилися до платформи зі збору коштів для медиків “Спільнодія Черкащини”:

"Влітку побачили, що є певний ресурс і ми захотіли підтримати черкаські медичні заклади саме обладнанням, яке є більш дороговартісним і тим, яке або посилить медзаклад або дасть можливість запустити нову послугу".

За словами Любові Ропало, бізнесмени лише допомогли купити цю техніку, встановили його та навчають медпрацівників за рахунок диспансеру.

Погода
Погода у Черкасах

вологість:

тиск:

вітер: