Захист споживачів підсилять новим законом

Споживчий ринок

Дисциплінувати виробників харчової продукції та посилити захист споживачів допоможе новий Закон «Про державний контроль за дотриманням законодавства про харчові продукти, корми, побічні продукти тваринного походження, здоров’я та благополуччя тварин». Підписаний Президентом України документ набере чинності 4 квітня 2018 року

Ukrainian English Russian

Закон встановлює вимоги до організації державного контролю харчових продуктів, кормів та тварин представниками єдиного контролюючого органу — компетентного органу.

Як зауважив директор ДП «Черкасистандартметрологія» Михайло Чорнопищук, новий закон забезпечує максимальну ефективність системи контролю відповідно до європейських вимог.

- Ми нарешті маємо чіткі європейські правила державного контролю операторів ринку харчових продуктів. Відтак споживач отримує впевненість у безпечності харчових продуктів завдяки ризик-орієнтованому підходу щодо перевірок на усіх етапах виробництва та обігу харчових продуктів, - наголосив він.

Новий закон змінює підходи до державного контролю у харчовій сфері. Тепер операторів ринку більше не попереджатимуть про перевірки заздалегідь, адже це прямо суперечить підходам, які діють  в ЄС. А отже перевірки стануть об’єктивнішими та відображатимуть реальний стан справ на підприємствах.

Успішне впровадження державного контролю за споживчою продукцією та підвищення рівня її якості є однією з основних вимог конкурентоспроможності українських товарів на європейському ринку, наголошують у ДП «Черкасистандартметрологія».

Погода
Погода у Черкасах

вологість:

тиск:

вітер: