Зарплатна статистика: найбільш та найменш оплачувані галузі на Черкащині

Фінанси

Як інформує Головне управління статистики в Черкаській області, середня номінальна заробітна плата штатного працівника підприємств, установ та організацій із кількістю найманих працівників 10 і більше осіб у травні 2020 р. становила 8 953 грн, що у 1,9 раза вище рівня мінімальної заробітної плати (4723 грн) і склала 95,6% до квітня 2020р. та 102,1% до травня 2019р.

Ukrainian English Russian

До видів економічної діяльності з найвищим рівнем оплати праці відносилися фінансова та страхова діяльність, державне управління й оборона; обов’язкове соціальне страхування, а серед промислових видів діяльності – виробництво автотранспортних засобів, причепів і напівпричепів, інших транспортних засобів, постачання електроенергії, газу, пари та кондиційованого повітря, виробництво хімічних речовин і хімічної продукції, виробництво основних фармацевтичних продуктів і фармацевтичних препаратів, де заробітна плата перевищила середній показник по економіці в 1,3–2,2 раза.

Найнижчий рівень заробітної плати спостерігався у виробництві електричного устатковання, тимчасовому розміщування й організації харчування, поштовій та кур’єрській діяльності і не перевищував 52% від середнього рівня по економіці.

Погода
Погода у Черкасах

вологість:

тиск:

вітер: