Житомир отримає грантові кошти на реалізацію транспортного проекту

Досвід регіонів

Житомир визнали одним із переможців конкурсу проектів розвитку сталих способів пересування в рамках престижного міжнародного конкурсу TUMI CHALLENGE 2019. Про це повідомили у міській раді.

Ukrainian English Russian

Житомир – наразі перше та єдине місто в Україні, яке разом з 10 іншими містами світу отримає грантову підтримку на розвиток сталої міської мобільності в рамках TUMI (transformative urban mobility initiative) міжнародної Ініціативи трансформаційної міської мобільності.

Результати конкурсу TUMI CHALLENGE 2019 оголосили на Міжнародному транспортному форумі, який нещодавно пройшов  у місті Лейпциг (Німеччина), пише shotam.info.

 Оцінивши перспективи розвитку транспортної галузі міста, партнери з TUMI виділили грант у 150 тисяч євро на втілення проекту міської мобільності серед школярів, який складатиметься з двох частин — просвітницької та інфраструктурної.

Загальна мета — стимулювати учнів пересуватися на велосипедах чи громадському транспорті. У рамках проекту будуть проведені просвітницькі заходи, встановлені велопарковки, плануватиметься інша велоінфраструктура. Цей проект не лише про гроші, а про нові підходи до планування та участі житомирян у житті міста.

Проект «Сталий шлях до школи» покликаний забезпечити комплексне рішення шкільної мобільності. Він передбачає вибір пілотних шкіл, які розроблять план сталої мобільності, проведуть комплексну діагностику та розроблять інфраструктурні рішення для покращення мобільності навколо школи.

Погода
Погода у Черкасах

вологість:

тиск:

вітер: