Набув чинності закон про енергоефективність

Енергоефективність

Купуючи житло, або оформляючи договір оренди, можна буде відразу дізнатися, у скільки буде обходитися утримання приміщення. Такі правила прописані в законі «Про енергетичну ефективність будівель», який вступив в силу 23 липня цього року.

Ukrainian English Russian

 В Україні абсолютну більшість будинків необхідно утеплювати і ремонтувати. Більшість «хрущовок» не відповідає жодним нормам втрати тепла, а деякі з них дешевше знести, ніж модернізувати.

За різними оцінками від 40 до 70% тепла «губиться» по дорозі від котельні в багатоповерховий будинок. Частина не доходить через неутеплені труби, решта «пропадає» в будинках.

Будь-яке лікування починається з установки діагнозу. І домівкам такий «діагноз» може поставити енергоаудитор. Він повинен вивчити документацію, визначити «слабкі точки» вдома, підрахувати, скільки тепла втрачається без утеплення стін, даху, підвалу, дверей і вікон. Основна мета такого аудиту – отримати інформацію про стан будинку і визначити, у що краще інвестувати гроші, зазначає dom.ria.com.

Проводити аудити і оформляти сертифікати енергоефективності повинні: новобудови, будинки із загальною опалювальною площею від 250 кв.м, в яких розташовані органи влади, житлові будинки, які беруть участь в державних програмах підтримки енергоефективності. Всі інші можуть робити це за бажанням.

 

Погода
Погода у Черкасах

вологість:

тиск:

вітер: