Порушень майже на мільйон виявили у Жовтневому психоневрологічному інтернаті

Новини

Під час ревізії фінансово-господарської діяльності Жовтневого психоневрологічного інтернату за період з 01.01.2014 по 31.10.2017 фахівці Управління Північного офісу Держаудитслужби в Черкаській області виявили порушень фінансової дисципліни на суму 958 тис. грн

Ukrainian English Russian

Зокрема, кошти, отримані від органів Пенсійного фонду та соціального захисту населення, у сумі 614 тис. грн. використовувалися із порушенням законодавства.

Також аудитори виявили, що в інтернаті купували та списували харчові продукти, не передбачені нормами (молоко згущене, пельмені), та списували продукти (риба, м'ясо, хліб, крупи, макаронні вироби) за нормами вищими, ніж визначено законодавством, на загальну суму майже 300 тис. грн.

Окрім того, протягом 2017 року укладання договорів та закупівлю палива в інтернаті проводили без застосування процедур закупівель на загальну суму 437 тис. грн.

За недотримання законодавства з фінансових питань 6 посадових осіб інтернату притягнуто до адміністративної відповідальності, установі зупинено операції з бюджетними коштами.

 

Погода
Погода у Черкасах

вологість:

тиск:

вітер: