Сестри-двійнята з Тального успішно розвивають б’юті-бізнес

Практика бізнесу

Оксану Смілянець та Наталію Забальську знають, напевно, всі у Тальному, бо багато хто користувався їхніми б’юті-послугами. Вони - власниці салону краси «Ніка».

Ukrainian English Russian

Ще змалку Оксана та Наталія мріяли працювати в індустрії краси. У школі сказали батькам, що підуть навчатися у цьому напрямку, а ті їх підтримали: «Я ще з 9-го класу стригла всю сім’ю та друзів, тому з вибором майбутньої професії навіть не задумувалась, та й батьки не були проти, підтримували. В мене це спадково – дідусь і тато теж стригли», – каже Оксана.

Тому дівчата поїхали навчатись до столичного Навчального центру студії стилю «TERRA VIVA». Оксана вивчала перукарське мистецтво, а Наталію більше приваблювало мистецтво візажу. Згодом працювали у Київському салоні, як-то кажуть, на «чужого дядька». Але така робота була не до душі. Тому, набравшись досвіду, згодом повернулися до рідного Тального та відкрили власну справу. «Багато грошей, щоб почати все з нуля, нам не знадобилось. Трішки накопичень, та головне – бажання і професіоналізм», – стверджують одноголосно.

До того ж, попередньо сестри ще закінчували інші навчальні заклади, де Оксана отримала диплом психолога, а Наталя – бухгалтера. «Пішли, бо думали, що може в житті знадобитися. Проте працювати з документами, сидіти в похмурих нудних офісах бажання не було. Тому почали розвивати себе в тому напрямку, який до душі», – розповідають.

Дівчата стали чи не одними з перших у Тальному, хто відкрив приватну перукарню, і вже 15 років вони працюють в індустрії краси. Останні 10 – у власному салоні краси, пише viche.ck.ua.

– Я не місцева і вже близько року приїжджаю з Черкас спеціально в цей салон. Дівчата – майстри своєї справи. Мені дуже подобається, бо всі послуги отримую професійно та якісно. Я завжди задоволена результатом їхньої роботи, – розповідає клієнтка салону Софія Новицька.

Незважаючи на вже здобутий професіоналізм, майстрині прагнуть розвитку та вдосконалення. Вони впевнені: аби досягти професійних успіхів, перш за все потрібно постійно навчатися та не зупинятися на досягнутому, адже мода та технології безупинно змінюються. А ще знають, що важливо закріплювати набуті знання у роботі та пропонувати клієнтам щось новеньке.

 

Погода
Погода у Черкасах

вологість:

тиск:

вітер: