Конкурс «Черкаська якість»: допомагаємо виробникам, дбаємо про споживачів

Коментарі

Уже третій рік поспіль на Черкащині проводять конкурс з промовистою назвою «Черкаська якість». Започаткований ДП “Черкасистандартметрологія” спільно з обласною владою, він спрямований ина підтримку місцевих виробників. Зокрема, тих, хто готовий пройти перевірку на якість та відкритий для своїх споживачів.
 

Ukrainian English Russian

Про особливості цьогорічного конкурсу та  його важливість розповів порталу «Діловий регіон» директор ДП “Черкасистандартметрологія” Михайло Чорнопищук.

- Такий конкурс, безумовно, знакова подія не лише для місцевих виробників, а й споживачів. Для підприємств – це можливість підтвердити  високу якість своєї продукції та послуг, для громадян – обирати найкраще. Слід розуміти, що таку відзнаку ми вручаємо не просто так. Наші експерти перевіряють виробництво і лише тоді роблять висновки чи відповідає  «задекларована» якість реальному стану справ.

Однією з вимог участі у конкурсі є наявність систем управління безпечністю та якістю продукції, що дуже важливо. Адже запровадження  європейських стандартів сьогодні першочергове питання для виробників, які  хочуть випускати конкурентоздатну продукцію.

Традиційно найактивнішими учасниками конкурсу є підприємства харчопрому. Тут нам є ким пишатися. Однак багато і тих кому ще треба  працювати над євроінтеграцією виробництва. І тут фахівці нашого підприємства готові допомагати запроваджувати ці зміни.

Хотілося б також, щоб більш активними були і надавачі послуг, адже  ця сфера безумовно має важливе значення для споживачів. Це хороша нагода заявити про себе та популяризувати свої роботи чи послуги у регіоні.

Нагадаю, що у рамках конкурсу кращих визначають за такими  номінаціями “Продукція (продовольчі товари, промислові товари для населення, товари виробничо-технічного призначення, вироби народних художніх промислів)” і “Роботи та послуги”.

Заявки на конкурс «Черкаська якість» приймаються до 1 серпня 2017 року. Тож запрошуємо усіх охочих стати його учасниками та поборотися за почесне звання.

Зазначу, що на підприємстві організовано консультативний пункт для надання практичної допомоги та консультацій спеціалістам підприємств та організацій області з питань підготовки матеріалів для участі у конкурсі.

Докладніше з критеріями оцінювання продукції (товарів, робіт, послуг) та умовами конкурсу можна дізнатися у ДП  “Черкасистандартметрологія”, вул. Гоголя, 278, кімн. 709, м. Черкаси, тел. (0472) 37-15-44, [email protected],www.st.ck.ua.

Погода
Погода у Черкасах

вологість:

тиск:

вітер: