38 кримінальних проваджень відкрили за результатами роботи податкової міліції

Податки та мита

У 2019 році за матеріалами оперативних підрозділів податкової міліції слідчими підрозділами правоохоронних органів до Єдиного реєстру досудових розслідувань внесено 38 кримінальних проваджень, з яких 26 – категорії тяжких та особливо тяжких.

Ukrainian English Russian

За ухилення від сплати податків зареєстровано 17 кримінальних правопорушень, з яких 10 – за ухилення від сплати податків в особливо великих розмірах.

Також у звітному році встановлено 2 факти вчинення злочину в складі організованих груп, матеріали кримінальних проваджень щодо діяльності яких направлено до суду. За результатами розгляду 1-го кримінального провадження в суді винесено обвинувальний вирок, засуджено 3-ох осіб з конфіскацією фальсифікованих товарно – матеріальних цінностей (ЛГВ та спирту) орієнтовною вартістю 1,1 млн. гривень. З метою забезпечення максимального відшкодування завданих кримінальними правопорушеннями державі збитків, у кримінальних провадженнях накладено арешт на майно правопорушників у сумі 5,9 млн. грн., з них у закінчених провадженнях – 3,2 млн. гривень.

За 2019 рік  слідчім управлінням фінансових розслідувань ГУ ДФС у Черкаській області за результатами проведеного досудового розслідування до суду направлено 17 кримінальних проваджень, з яких 10 – шляхом звернення до суду з обвинувальним актом, матеріали 2-ох кримінальних проваджень направлено до суду з клопотанням про звільнення від кримінальної відповідальності у зв’язку з відшкодуванням завданих державі збитків у розмірі  3,3 млн. гривень.

Погода
Погода у Черкасах

вологість:

тиск:

вітер: