Аби бути конкурентними на ринку, «Уманьпиво» постійно вдосконалює виробництво

Новини

Традиційно найбільш відомими виробниками пива вважають німців. Інколи серед таких називають чехів, дехто – австрійців. І лише одиниці знають про те, що на Черкащині є виробник, що експортує свій продукт у десятку країн світу, зокрема й ті, яких прийнято вважати лідерами ринку.

Ukrainian English Russian

“Уманьпиво” ось уже кілька років підкорює не лише українських, а й закордонних любителів хмільного напою. Окрім пива, підприємство виробляє сидр, лимонад, квас і питну воду. І майже всі ці товари експортує за кордон, пише 18000.

Активно налагоджувати міжнародні зв’язки уманська пивоварня почала два роки тому – у 2018 році. За цей чай виробнику вдалося здійснити точкові поставки в 10 країн світу, серед яких – США, Ізраїль, Білорусь і Молдова. Також підприємству вдалося налагодити регулярний експорт до Польщі та Ізраїлю.

За словами СЕО компанії “Уманьпиво” Ігоря Кисіля, і за кордон, і на українські ринки пивоварня поставляє ідентичний товар.

– Для нас немає різниці, куди і кому ми продаємо наш продукт. Продукція, яка виготовляється на ринок України, є тією ж самою, що і на експорт. Наша технологія не передбачає спеціальних умов, а рецептура є  незмінною, оскільки від цього залежить наша репутація та споживчі властивості нашого пива, – говорить Ігор Кисіль.

Водночас часом у країни є певні вподобання – і компанія намагається їм слідувати.

– Наприклад, у Польщі люблять хмільне пиво, а в Ізраїлі більш легке пиво тощо. Тому для кожного ринку у нас є, що запропонувати, – пояснює Ігор Кисіль.

Аби бути конкурентними на ринку, компанія постійно вдосконалює виробництво.

– Усі заходи проводяться для того, щоб наше пиво виготовлялося на німецькому обладнанні та мало німецьку якість, – пояснюють на підприємстві.

Також, щоб потрапити на полиці іноземних магазинів, компанія постійно проходить сертифікацію.

– Для експорту в кожній країні необхідно пройти певну процедуру сертифікації продукції, тобто підтвердження її якісних характеристик. До прикладу сидр, який ми експортуємо до Німеччини, проходив процедуру сертифікації у відомій лабораторії Німеччини, а от для того, щоб експортувати пиво до Республіки Білорусь, необхідно було виконати умови “Митного союзу”, – говорить Ігор Кисіль.

Погода
Погода у Черкасах

вологість:

тиск:

вітер: